#001 - BaekYeol Drabble: Bez komunikace..

27. července 2015 v 13:25 | Troll Karol

Fandom: EXO | Pár: BaekYeol | Žánr: Smutné | Počet slov: 715,,Channie? Uděláš pro mě něco?" zašeptal do ticha menší ze dvojice, jež ležela na měkké posteli v pevném a jemném objetí toho druhého.

,,Samozřejmě, o co jde?" zeptal se druhý s velmi hlubokým hlasem a čekal, co z jeho druhé polovičky výjde. Byl přeci jen nervózní a netušil, co po něm menší potřebuje. Začal se prohrabovat jeho vlasy a po dlouhém tichu, které náhle nastalo, zazněl hlas.

,,Víš, vždycky jsem přemýšlel nad tím, jak moc mě miluješ a co pro tebe vlastně znamenám.." odmlčel se a na to nejistě pokračoval.. ,,a tak mě napadlo, co kdyby jsme zítra zůstali bez jakékoliv komunikace? Myslím to tím, že by jsme se celý den neviděli, natož si napsali aspoň zprávu a nebo-.." Chanyeol se na něj dlouze podíval, načež ne moc nadšeně souhlasil. Vůbec se mu tento nápad nezamlouval, ale když cítil, jak se k němu Baekhyun více přitulil a zašeptal ty slova, co ho tak zahřívají u srdce, nezmohl se na nic jiného, než vykouzlit na své tváři široký úsměv, políbit ho na čelo a spokojeně usnout s ním v jeho hřejivém objetí.

Když se Chanyeol ráno probudil, čekal na svůj ranní polibek od Baekhyuna. Ale nic se nedělo. V tu chvíli si vzpomněl, na včerejší Baekhyunovu prosbu. Hlasitě zavrčel a popřemýšlel, jak to bez Baekhyuna dnes vydrží, když už ho chce u sebe od té doby, co otevřel své oči ze spánku. Čas ubíhal šnečím tempem a Chanyeol se mohl celý den zbláznit. Nenapsat Baekhyunovi ani jednu zprávu bylo pro něj peklem. Každou minutu chtěl za ním zajít a nebo mu vážně napsat, ale když si vzpomněl na svůj slib, pokusil svůj chtíč potlačit.

Venku se stmívalo a Chanyeol se chystal do postele. Nemohl usnout bez své lásky po jeho boku, ale nakonec se mu to podařilo s myšlenkou, že ho další den zase uvidí, bude držet pevně v objetí a bude líbat jeho jemne sladké rty.

Slunečí paprsky se prodíraly skrze tenké záclony a Chanyeol spokojeně zavrněl. V tom otevřel své oči dokořán a vyskočil z postele. Hnal si to do koupelny, kde provedl ranní hygienu, potom si to šinul zpátky do ložnice, kde na sebe rychlostí blesků navlíkl nějaké oblečení, seběhl schody do předsíně, obul se a rozběhl se s úsměvem na tváři k domovu jeho Baekhyuna. Když spatřil velké hnědé dveře, zatáhl za kliku a vešel, jelikož věděl, že si Baekhyun svůj byt nikdy nezamyká.

,,Miláčku!" zvolal a vydal se po schodech do druhého patra.. ,,Zvládl jsem to!" řekl šťastně a rozběhl se dlouhou chodbou na jejíž konci se nacházel Baekhyunův pokoj . ,,Doufám, že už to nebudu muset dělat zase, protože to bylo k nevy-"zarazil se ve dveřích a zíral do pokoje.. ,,Lásko, já vím, že se ti strašně moc stýskalo, ale nemusíš to tak moc dramatizovat." zasmál se nad svým vtipem, ale když nezpozoroval na Baekhyunově tváři, žádný náznak poloúsměvu či úsměvu nad tím, že Chanyeola napálil, začali se mu hrnout slzy do očí. Rychlou chůzí došel k Baekhyunovu tělu, které klidně leželo v otevřené rakvi na jeho posteli. Koukl se na jeho tvář a na to s ním začal jemně třepat.

,,No tak lásko, to není sranda." řekl klidně, ale když druhý nereagoval ani na štipné podněty, začal panikařit. ,,No tak, probuď se! Sakra!" řval a z očí se mu začaly kutálet slzy. Třepal s Baekhyunovým bezvládným tělem, ale stále nedal žádnou známku života. Nahmatal mu tep, který byl zcela nulový. ,,No to si..No to si sakra děláš ze mě srandu!" řval ze všech plic a padl na kolena.Zabořil svou tvář do dlaní a vydával srdcervoucí hlasité vzlyky. Tvář se mu máčela slzami a bylo mu absolutně jedno, jak právě vypadá.,,Baekhyunnie.. Baekhyunnie.." šeptal jeho jméno mezi vzlyky. Otřel si slzy z tváře, ale ty nahradily další. Pokusil se vztát, ale jeho nohy to nedovolovaly. Opřel se o kraj rakve a vyškrábal se nahoru. Zadíval se na něj, vzal jeho dlaň do té své a pohladil ho po jeho hnědých hebkých vlasech. Na tváři se mu objevil překvapený výraz, když něco ucítil. Rozevřel Baekhyunovu dlaň a vytáhl z ní malý žlutý pokrčený papírek. Rozevřel ho a následující dvě věty, co v něm byla napsána napomohla jeho tvář zkřivit bolestí a vzlyky o něco více než doposud.

"Zvládl jsi to zlato! Teď prosím, zkus vydržet každý den.. Miluji tě - Baekhyun"


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama