#002 - BaekYeol Drabble: Žárlivost..

28. července 2015 v 17:26 | Troll Karol

Fandom: EXO | Pár: BaekYeol | Žánr: Fluffy :D (pokus :D) | Počet slov: 575Baekhyun stojí vedle Kyungsooa.

Baekhyun mluví s Kyungsooem.

Baekhyun drží Kyungsoovu ruku.

Baekhyun se směje něčemu, co Kyungsoo řekl.

Baekhyun zpívá s Kyungsooem.

Baekhyun poslední dobou tráví více času s Kyungsooem, načež Chanyeol, aniž by si to přiznal, zuřil žárlivostí. Tak žárlivý, až se ocitl v nutkání, kde se se vší silou snažil je od sebe neodtrhnout. Chanyeol jen chce, aby Baekhyun celou svou pozornost věnoval mu, chce toho snad hodně?

Během jejich dalšího programu si Chanyeol zamluvil místo vedle Baekhyuna, a jen tam tak stál vedle něj, zírajíc na každého, kdo se ho snažil dostat do pohybu. Když se Kyungsoo postavil k druhému boku Baekhyuna, Chanyeol obmotal své ruce pevně a ochranitelsky kolem něj.

,,Chanyeol-ah, co se dě-?" Baekhyun se na něj překvapeně podíval.

,,Pšt, Baekhyunnie," vyšší z dvou šeptl, ,,vše je v pořádku."

Baekhyun střelil matoucí pohled na Kyungsooa, který mu odpověděl nepochopeným výrazem. Když začalo nahrávání jejichž show, Chanyeol byl donucen odejít od Baekhyuna, a oznámen, aby zůstal v obvyklém pořadí, ve kterém jsou všichni členové, jak u rozhovoru, tak v pořadech a dalších jejich akcí. Takže raper strávil svůj drahocený čas, díváním se na blonďatou hlavu Baekhyuna, přes dalších osm hlav členů skupiny. Na druhou stranu, Baekhyun Chanyeolovi nevěnoval jediný pohled, po celý čas, jelikož byl zabraný do konverzace s Taoem a později s Minseokem. Chanyeol začal přemýšlet o tom nejhorším, že ho Baekhyun nemiluje, tak moc, jako on jeho.

,,Baekhyunnie," zakňučel Chanyeol, ,,budeš se mnou dnes spát?" Říci, že je Chanyeol poněkud zoufalý, je pro jeho situaci, až velmi podceněný výraz.

,,Chanyeol-ah, co je dneska s tebou?" Baekhyun se mírně zamračil, jako kdyby to už nebylo normální, i když ani vlastně ne, jelikož se Baekhyun obvykle do Chanyeolovi postele vplíží, pod vlastním souhlasem. ,,Jsi v pohodě?"

,,Jasně!" řekl až poněkud rychle, ,,mám jen rád, když se mnou spíš." Baekhyun se zatvářil skepticky, když zkřížil své ruce na prsou, zjevně nevěřící tomu, co právě Chanyeol řekl.

,,Opravdu!" Ujistil ho. Povzdechl si a rukou si prohrábl své černé vlasy. ,,Já..Já jen chci, aby jsi mi v-věnoval pozornost.."

,,Kdy jsem ti svou pozornost nevěnoval?" Baekhyunova tvář se zjemnila nad slovy toho druhého.

,,Dnes!" Odpověděl Chanyeol trochu hlasitěji, ,,a včera, a předevčírem, a předpředevčírem, a-" Chanyeol byl přerušen poněkud náhlým Baekhyunovým hlasitým smíchem.

,,Oh můj bože, Yeole!" Řekl, pozastavující se mezi návaly smíchu. ,,Žárlíš, že trávím čas s Kyungsooem?"

,,Ne!" Nafoukl tváře, a jeho obličej se zbarvil do karmínově červené barvy. ,,Nežárlím!"

,,Tvůj obličej říká opak." Baekhyun se přestal smát, obmotal svou ruku kolem krku svého přítele, načež druhou položil na jeho pravou líci a přitáhl si ho blíže. ,,Ty žárlíš, viď?"

,,Já.." Chanyeol to chtěl popřít, ale pohled na Baekhyunovu tvář ho zastavil, ,,chci, aby jsi se díval jen na mě, Baek.. Bál jsem se.. že mě nemiluješ tak hodně, jako předtím.."

,,Oh, Chanyeollie," Usmál se, když se nakláněl, a políbil svého žárlivého přítele. ,,Každý den tě miluji o něco více, a kdyby jsi o tom někdo pochyboval, tak se koukni na mě. Všimneš si, že se nikdy nedívám na někoho jiného tak, jako já se dívám na tebe."

Po té, co Chanyeol uslyšel poslední Baekhyunova slova, na tváři se mu vykouzlil jeho častý široký úsměv. Přitáhl si ho do pevného objetí, nasávajíc jeho vůni, kterou tak miloval, políbil ho na temeni hlavy a zavřel oči, s pocitem klidnosti a štěstím.

,,Miluju tě Baekhyunnie," zašeptal, ,,strašně moc.."

,,Já tebe taky hlupáku." Odpověděl Baekhyun, pevněji svírajíc své ruce kolem Chanyeolova krku. ,,A ne že na to zapomeneš!"


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama