#003 - BaekYeol Drabble: Souboj smrti..

29. července 2015 v 22:43 | Troll Karol

Fandom: EXO | Pár: BaekYeol | Žánr: Fantasy, smutné | Počet slov: 353


Baekhyun ostře přimhouřil oči a koukl se pronikavým pohledem na Chanyeola. Oba stáli vzpřímeně naproti sobě s divokými aurami, jež obalovaly celá jejich těla.

,,Tak je to tady," spustil Baekhyun a hluboce si povzdechl.

,,Jo.." Chanyeol odpověděl, ale ve skutečnosti nechtěl, aby byl tohle konec. Nechtěl s ním bojovat. Holá myšlenka jakéhokoliv ublížení osoby před ním byla naprosto nežádoucí. Naháněla mu hrůzu, ale ještě větší, že mu pravděpodobně ublíží on sám. Byl zvědavý, jestli to druhý cítil stejně.

Baekhyun zaútočil jako první, snažíc trefit Chanyeola svým dlouhým smrtícím bičem. Vyšší se jeho útokům několikrát vyhnul. Jeho hlavou se hemžily myšlenky, jenž mu připoměly bolest, kterou zažil, když byli odděleni do dvou zemí. Být nepřítelem svého milence pro něj byla extrémní tragédie. Vytáhl svou dýku a vrhl se směrem k Baekhyunovi, kde bojovali pěst na pěst. Chanyeol měl nejméně tři příležitosti Baekhyuna bodnout, ale vždy ho míjel. Nakonec dostal nižší z dvojice navrch a poslal Chanyeola několik metrů daleko svým tvrdým kopem.

Vyšší dopadl na zem se zbraní, jež upustil kus od místa, kde vyčerpaně ležel na levém boku. Hlasitě lapal po dechu, dokud cinkavý zvuk jeho dýky neupoutal jeho pozornost. Naklonil hlavu a v rozpacích Baekhyuna sledoval, když vytáhl svůj bič, načež jeho konec obmotal kolem a do otvoru na jejíž držením. Hned se vyškrábal na nohy, když si uvědomil, co má v plánu udělat.

,,Ne-Ne! Baekhyune, nedělej to!" Baekhyun mlčky na okamžik stál, a poté se na něj koukl se slzami skleňenýma očima.

,,Channie.. stejně jako ty si mi nikdy neublížil, tak já nikdy nechci ublížit tobě," s rychlým pohybem si vzal zpátky svůj bič i s dýkou na jeho konci, napřáhl se a jedním úderem do sebe hluboce dýku zabodl. Zhluboka vydechl před tím, než dopadl do Chanyeolové náruče. Jejich oči se střetly a v těch pár sekund, co měli, byly jimi přeneseny tisíce emocí a zážitků, které společně zažili, dokud Chanyeolovy slzy nedopadly na Baekhyunovy líce. Baekhyun pomali zvedal svou dlaň a svými dlouhými prsty jeho slzy, které na jehož tváři tvořily mokré cestičky, setřel.

Nastalo ticho, když Baekhyun Chanyeolovi ukázal svůj poslední úsměv, dokud ho život navždy neopustil.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama