Názory, vzkazy, dotazy pro Autorku!

23. srpna 2015 v 23:41 | Troll Karol

Ehm.. napadlo mě vytvořit tenhle článek/tuhle podrubriku (nevím, říkejte si tomu jak chcete :D) a jak už podle názvu, který jste si jistě všichni přečetli, víte, o co jde :) už delší dobu jsem to měla v plánu udělat, ale přemýšlela jsem (vyjímečně), jestli to sem dát nebo ne.


V článku "O blogu.." jsem napsala, ať mi vše píšete na e-mail, přes Zprávu autorovi dole v menu, ale myslím, že by to bylo dobré i veřejně? :D buď by jsem odepisovala do komentářů nebo do nového článku, nevím, ale asi do komentářů.
Budeme tomu tady říkat: Vylij si srdíčko na autorce :D.. můžete tu psát cokoliv. Názory na mě, na blog, na články, na vzhled (samozřejmě beru i kritiku, že jo :D), psát, co by jste tu chtěli změnit nebo co vám tu chybí. Také vzkazy, můžou být hejty, můžou být pozitivní :). Dotazy, kdyby jste cokoliv chtěli vědět nebo se prostě zeptat, poprosit o radu (což pochybuju.. a i kdyby, ať to prosím není dotaz: "výška 164 váha 45 kolik mám zhubnout" tohoto typu :D :D).. nebo tohle může jednoduše sloužit jako chat no :D myslím, že jsem se vyjádřila dost :D a doufám, že tu budou alespoň ty názory :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama