Objednej si Design! ^^

21. srpna 2015 v 20:51 | Troll Karol
Poslední dobou mě baví vyrábět designy, ale už mě nějak docházejí nápady sakra! :D tak mě napadlo, proč nedát na blog designy k objednání? :O :D člověk si napíše, jak co chce, no, kromě dotyčných, co napíší: "Je to na tobě.." :D dobře přiznávám, já jsem taky taková :D to stejné u povídek :D děj je na tobě xD.. no nic, vrátíme se zpět k tématu tohoto článku ..

Jak už podle názvu víte, jedná se o objednání designu, ode mě.. ano ode mě :D, nebudu to nějak zbytečně prodlužovat mýma kecama :D tady je pár ukázek:

u k á z k y d e s i g n ů
Nedělám je v Photoshopu, ale ve Photofiltre, tak nic úžasného nečekejte T.T :D mám výhradně 2 styly vytváření, jak vidíte, skoro všechny jsou stejného typu :D teď mám v oblibě do nich dávat gif nebo video :) a nedělám si pro sebe popisky.. pro sebe :D. Kdyby se nakonec někdo našel, kdo by o design měl zájem, stačí vše následně vyplnit:

» Přezdívka

» Blog
» Co by jsi chtěl(a) na design? (Můžeš poslat obrázek/y)
» Barva designu? (hlavně ne 10 :D)
» Kde chceš mít menu? (vpravo, vlevo, nikde/žádné)
» Kde chceš mít zarovnanou stránku? (vlevo, uprostřed, vpravo)
» Chceš nějaký nápis nebo text do designu? Jestli ano, napiš vše :)
» Chceš popisky? Jestli ano, napiš všechny :)
» Nějaké jiné přání? (Avatary, oddělovače, pozadí do kometářů, gif nebo video do záhlaví a podobně :))

Na nastavování se potom domluvíme, ale nejspíš to nastavím já :), po případě, zašli své heslo na můj e-mail přes Zprávu autorovi, dole v menu :). pokud nebudeš s hotovím designem spokojen(á), pokusím se ho opravit, po případě znovu vytvořit :), tak doufám, že aspoň někdo napíše :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama