Vlčí pomsta: Recenze & představení hlavních postav

28. srpna 2015 v 23:06 | Troll Karol

Název: Vlčí pomsta
Žánr: Fantasy, historie (17.-18. století), romance
Kapitoly: ?Recenze: Příběh o vlkodlacích, jenž krvelačnost zničila život obyčejné dívky, Rairy. Avšak tahle nepříjemná událost ji vše změní díky setkáním se s tajemnou Cheliou.

Tak jsem se dala na heterovky teďka :D zatím :D tuhle povídku jsem začala psát asi před půl rokem, tak čekáte, že to bude mít tak 10 a možná víc dílů :D pravda je taková, že má jen Prolog (který jsem odbyla a to dost) a I. Kapitolu lel xD teď jsem si všimla, že se ta recenze moc nehodí k povídce O.O :D to změním potom kdyžtak :D jak už víte, odehrává se to někde v tom 17. - 18. století a je to fantasy (stačí jen ti vlkodlaci xD) a asi k tomu přidám možná magii se zbraněma nebo něco takového :) postavy asi nebudu představovat všechny, jelikož sama nevím, kolik jich ještě bude T.T :D tak a jde se na to xD.. jop, i ty přeměny do vlkodlaků bude nějak vymyšlený (y) :D

Raira Meirr [Rajra Mér/Mír/Meír (jak chcete)]: z počátku obyčejné děvče, užívající si svůj poklidný život se svou rodinou. Avšak jedné noci, na její vesnici zaútočí smečka vlků, ale ve skutečnosti to byly vlkodlaci, o kterých se později dozví od Chelii, která se ji té noci ujme.
Raiřina povaha se dá popsat jako milá, klidná, tichá. Dorůstá se 173 cm a díky tréninku, co uskutečnila se Cheliou se specializuje na mnoho zbraní všeho druhu, ale nejvíce na luk a šíp. Vyzná se v rostlinách a má dobré vztahy se zvířaty, dokáže jim rozumnět.


Chelia Divini [Šelija Dyvajny]: samotná postava je tajemná, skrývající mnoha tajemství, která ani sama Raira nezná. Byla vycvičena svým otcem, který ale záhadně zmizel. Její matka zemřela a mladší sestru zabili, alespoň si to Raira myslí.
Cheliinina povaha by se dala popsat jako milá, ale i přísná, upřimná, výbušná. Dorůstá se 170 cm a díky cvičných hodin, které s otcem obsolvovala je na každou zbraň specialista a odborník. Nemá zájem o vztahy romantické.


Colt Yvero [Kolt Ivero/Jvero/Javero]: člověk, kterého Chelia nemá v lásce, ale nikdo neví proč. Sama se s tím nikomu nesvěřila a ani to neplánuje. Colt je sám zaplněn několika tajemství, jako Chelia. Je známí svým vzhledem, tak má i několik obdivovatelek, ale i obdivovatelů (a proto se ku*ví). Jeho rodinné vztahy jsou neznámé. K srdci mu ale později přiroste Raira.
Povahově by se dal popsat na první pohled mile, ale ve skutečnosti je to svině. Je zvědavý, nedokáže udržet tajemství, jen vyjímečně. Ale je i pracovitý a vyzná se ve zdravovědě. Dorůstá se 184 cm. Zbraně moc nepoužívá, ale sám se učil s mečem a pistolemi. (jop, na obrázku je Noctis xD)


Lyon Igara [Lijón Igara]: první z dvojčat Igarových na "světlé straně". S bratrem byli narozeni v rodině vlkodlaků, která je táhla do temnoty. Lyon však tohle nechtěl, tak se mu podařilo utéci, ale bratrovi ne. Od té doby na něj zaútočívá nespočet vlkodlaků, včetně jeho bratra. Lyon však chce bratra z temna osvobodit, ale potřebuje pomoci. Později si vytvoří silné pouto se Cheliou.
Povahově by se dal popsat jako velmi milý, přátelský a ochotný. Dorůstá se 182 cm. Kromě své moci přeměny se na vlkodlaka se specializuje na boj s katanou.

Lyeril Igara [Lajeril/Lijeril Igara]: druhý z dvojčat Igarových na "temné straně". Popis je podobný jako u Lyona. Myslí si, že to, co Lyon udělal byla chyba, a tak se ho pro dobro sebe a své rodiny snaží zabít. Když však potká Cheliu a zjistí, co k ní jeho bratr cítí, ujme se zodpovědnosti.
Povahově by se dal popsat jako arogantní, nesnesitelný a stojící si za svým názorem. Dorůstá se 185 cm. Když při boji s bratrem zahlédl, že bojoval s katanou, začal s ní speciální trénink provozovat.

http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2013/01/05/27852/733eaf49cd840830b68386f33d5cdc85.jpg

Iris Vees [Iris/Ajris Vés/Véjes]: Iris je Chelliinina kamarádka z dětství, se kterou se později opakovaně setká. Její život je zatím neznámí.
Povahově by se dala popsat jako zcela bez humoru, ale přátelská, dokáže být nespravedlivá. Dorůstá se 172 cm. Je kouzelnice, ovládající živel ohně, ale také se specializuje na boj s katanou.


Pane bože, co za koninu jsem to vymyslela T.T, ale still better love story than Twillight..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy^.^ Lucy^.^ | Web | 28. srpna 2015 v 22:17 | Reagovat

Knížka teda vypadá hooodně dobře ♥

2 Adís Adís | E-mail | Web | 6. září 2015 v 15:04 | Reagovat

Ooh :3 Já se zamilovala do Colta! :D *prosím, at je s CHelii* :DDD :3

3 Troll Karol Troll Karol | Web | 14. září 2015 v 14:40 | Reagovat

[2]: Hejky, toť dobrý nápad :D nějak to zkomplikuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama