Význam x Lásky (Killua & Gon)

27. srpna 2015 v 22:58 | Troll Karol |  KilluGon Oneshots

Fandom: HxH | Pairing: KilluGon & Alluka | Žánr: Nevím O.o :D | Počet slov: 1 163Dneska jsem sepsala takovou krátkou blbost O.O :D doufám, že se aspoň trochu líbí a pšetem ze omloufám sa chipi! :D


Chlapec s bílými vlasy žuchl svým drobným tělem na hotelovou postel s hlavou zakloněnou přes okraj a přímím pohledem dívající se na svou sestru Alluku, jenž výhled na ni byl vzhůru nohama. Frustrovaně zavrčel, načež si Alluka hluboce povzdechla. A je to tady, pomyslela si a klesla do koženého křesla. Dokonce i Nanika věděla, k čemu se schyluje.

,,Alespoň se mě mohl snažit zastavit," stěžoval si, ,,ani se neohlédl, idiot."

Alluka se náhle zamračila a zkřížila ruce na prsou. Milovala svého bratra, ale už ji s tímhle začínal postupně lézt na nervy.

,,Onii-san, ty si se také neohlédl, nebo ho pokoušel zastavit," odpověděla s hodným, ale mírně podrážděným tónem. Byl to jen týden, co se Gon a Killua rozhodli jít si vlastní cestou a co se její bratr choval neustále napjatě, kvůli jejich oddělení. Donutilo ji to cítit se provinile, jakoby to byla její vina, že prozatím spolu nejsou. Ale rozhodně je pro sourozence v pořádku, aby spolu trávili více kvalitního času, ne? A navíc Gonovi řekla, že si Killuu nenechá pro sebe dlouho. Měla ráda Gona, vždy je k ní hodný. Prvně si nebyla jista, co si o něm myslet, jelikož to vypadalo, že byl příčina mnoha Killuovy bolesti. Dokonce i teď je jím raněn. Ale dokáže pochopit, když si vzpomene na bratrův hřejivý úsměv a něžné pohledy mířené jeho směrem.

Killuův hlas ji vytrhl z myšlenek.

,,To je pravda, ale já takový nejsem," argumentoval, ,,Gon byl vždy otevřený, ale v tu chvíli nebyl.." odmlčel se s bezvýrazným pohledem. Alluka se nezmohla na nic jiného, než se pro sebe krátce zasmát. Její bratr byl velmi chytrý, ale stejně tak i nevšímavý. Rozhodla se mu tentokrát pomoci.

,,Onii-saaan," zvolala nevinně, jak jen to bylo možné, ,,Gon je pro tebe velmi důležitý, že jo?" Místo snažit se nesmát, se zaculila. Killuovi tváře se neprodleně zbarvily do karmínově červené barvy. Náhle se na postel vzpřímeně posadil.

,,Alluko, proč pořád něco takového říkáš? Přestaň," postavil se a slabě ji rozcuchal vlasy, natož se snažil předstírat otrávený výraz, ale úsměv z tváře mu nezmizel. Alluka sevřela jeho paži v dlaních a na to ji objala.

,,Takže?" Optala se ho. Vypadal zamyšleně, podle nepřítomného pohledu a propadlých lící.

,,Jo," odpověděl konečně, ,, je pro mě důležitý. Přeci jen, je to můj nejlepší kamarád. Prošli jsme si spolu přes mnoho věcí, dokonce i přes některé děsivé, ale vždy jsem po dobu, co byl po mém boku, zažil hodně legrace."

,,Chybí ti býti s ním." Nebyla to otázka, ale fakt, kterého si je Alluka vědoma.

,,Jo, myslím, že ano." Killua se i hned zatřásl a vážně zíral do sestřiny tváře, ,,a-ale to neznamená, že si neužívám trávení času s tebou! Jsi má sestra a já ti slíbil, že dám na tebe pozor, ale je to také proto, protože chci! Jsi pro mě velmi důležitá, Alluko."

Alluka se usmála, pevněji objala Killuovu paži a svou tvář zabořila do jeho ramene. Úsměv se jí změnil do méně zlomyslného, zakrývající ho Killuův rukáv.

,,Miluji tě, Onii-san," šeptla. Killuovy oči se zjemnily.

,,Já tebe taky," něžně ji s volnou rukou pohladil po vlasech, snažila se zmírnit svůj křivolaký pohled, zvedla hlavu, aby se na něj mohla podívat s nejvíce nevinným výrazem, který byla schopna vykouzlit.

,,To je v pořádku, Onii-chan. Chápu to, co jsi tím myslel. Gon je pro tebe důležitý a já také! Protože nás oba tak moc miluješ!"

,,Což-." Spustil Killua, načež zaražením ztuhl. Milovat je oba? Samozřejmě, miloval Alluku. Ale Gona? Rád byl po jeho boku, také u něj několik věcí obdivoval, užíval si každou chvíli, co s ním strávil. A teď mu chyběla jeho přítomnost. Ale to nebylo něco jako láska..ne? Nah, bylo to jen starání se o někoho a užívání si jeho společnosti.. Ale staral se o Alluku a užíval si její společnost a říkal tomu láska. Je to jen, protože je to jeho sestra? Co je vlastně "láskou" definováno?

Alluka k němu vzhlédla s ďábelských úšklebkem. Věděla, že bude potřebovat čas k přemýšlení o věci, kterou právě jako bombu, upustila na jeho mysl. Myslela si, že je od něj pošetilé nepřemýšlet o tom už dříve, ale zároveň chápala, že to bylo pro Killuu těžké plně pochopit a sebe samého vyjádřit, když byl zaneprázdněn strachováním se o ostatní. Tahle doba, kdy je od Gona pryč, je vyhovující. Rozhodla. Oběma to dává čas k objevení svých pocitů. Zářivě se pro sebe pousmála, s hrdostí na to, jakou je dobrou pomocí pro svého bratra. Čím více chtěla svůj nápad rychleji popohnat, pomyslela si, že bude lepší nechat Killuu se svými myšlenkami samotného. Stejně byla unavená. Na Gona si stěžoval po celý den, zatímco si prohlíželi místní památky. Ale alespoň teď, možná místo předstírání svého vzteku na Gona, začne porozumívat, co doopravdy cítí.

,,Jsem unavená, Onii-chan. Jdu si zdřímnout," uvelebila se do postele a schoulila se do peřin. Zvuk její váhy ponořujíc se do ní vytrhlo Killuu z jeho myšlenek, kéž by jen na chvíli.

,,Oh, dobře," vydal se k ní, trošku ji vtlačil do matrace, vtiskl něžný polibek na čelo a usmíval se do její tváře, dokud se její oční víčka se zachvěním nezavřela.

,,Hezky se vyspi, Alluko." Chvíli ji sledoval, než byla jeho mysl opakovaně napadnuta nekonečnými myšlenkami.

Samozřejmě, že miloval Alluku, ale ne jen proto, že je rodina. Ve skutečnosti, pravděpodobně nenávidí celou svou rodinu, v tak či onak, kromě jí. Chce ji chránit, udržet v bezpečí a dělat ji šťastnou, věčně usmívající. Ale není to to, co chce pro Gona udělat také? Samozřejmě, Gon je více schopen se o sebe postarat, než Alluka. Ale Killua u něj chce vždy být, pomáhat mu, vše stejně. A možná Gon to tak chce též. I když, co by to znamenalo?

Na moment si představil, jaké by to bylo, kdyby Gon neexistoval nebo kdyby se nikdy nesetkali. Co by asi teď Killua dělal? Ona představa se náhle stala bolestnou, na to, aby ji snesl, a tak ji i hned setřásl z mysli. Svět bez Gona nebyl svět, ve kterém by chtěl žít. Bez Gona se cítil, jakoby nikdy neměl takovou příležitost stát se tím, kým je. Gon mu dal kuráž a naději, důvod bojovat. Gon ho osvobodil.. natož mu nakonec Killua vrátil laskavost. Ale popravdě, nikdy nechtěl onu výměnu ukončit.

Na moment si představil budoucnost s Gonem po jeho boku. Vyrůstat spolu, vydávat se na různá dobrodružství, dostávat se do nebezpečí, ale navzájem se ochraňovat a zachraňovat. Navzájem se popohánět ke zlepšení v jejich schopnostech, vydat ze sebe to nejlepší. Dobrodružství přesně, jako dříve, ale místo toho v tom pokračovat do zbytku jejich životů - jen ta představa je báječná. Všechny tyhle ústřižky Killuovy fantazie donutilo jeho slzám držet se jen tak tak na krajíčku.

,,Jsem tak hloupý," řekl podrážděně a prsty si prohrábl své vlasy.

,,Miluji ho." Šeptl. Neuvědomil si, dokud nezahlédl mokré skvrny na lemu svého trika, že slané slzy, které se snažil tak dlouho zadržet, už chvíli tvořily vlhké cestičky na jeho lících.

Alluka se ze spánku usmála, a zpět se ponořila do říši snů, s poklidným pocitem na duši
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama